čtvrtek 9. července 2015

Soutěž o gril

Pravidelní čtenáři možná zachytili mou nedávnou účast v grilovací soutěži Tesco. Svůj recept jsem sice poslala téměř za minutu dvanáct, avšak odborná porota jej i přesto ocenila a udělila mi druhou příčku. Protože štěstí ale občas i na vola sedne, vítěz prvního místa se o něj nepřihlásil, a tak připadlo první místo mně. Hlavní výhrou v soutěži byl tento malý přenosný GRIL, který já ale nepotřebuji, proto plním slib, který jsem vám už na začátku soutěže dala - dávám ho k dispozici vám, čtenářům tohoto blogu, a to prostřednictvím soutěže. 

Pokud se vám gril líbí a chcete si o něj zahrát, je potřeba splnit tyto základní podmínky:

  • Být fanouškem Facebookového profilu Mámy v kuchyni (tzn. mít zaškrtnuto "To se mi líbí"), který najdete na adrese:  www.facebook.com/mamavkuchyni
  • Sdílet výše uvedenou stránku Mámy v kuchyni na své Facebookové zdi, a to prostřednictvím veřejného příspěvku. Nechávám na vás, zda-li se rozhodnete sdílet celou stránku, či nějaký konkrétní můj recept nebo fotografii. Adresa stránky je: www.facebook.com/mamavkuchyni
  • Tento článek přesdílím i na výše uvedenou FB stránku. Do komentáře pod něj mi napište vzkaz, ve kterém uveďte, co dobrého na grilu rádi děláte nebo co byste si na grilu nejraději připravili, pokud byste ho získali. Komentář na stránce je nutný proto, abych se dozvěděla, že soutěžíte, proto na něj rozhodně nezapomeňte.
  • Soutěž potrvá do 31.7.2015, tedy do poloviny prázdnin - abyste výhru stihli ještě v druhé půlce léta využít ;) Po tomto datu vylosuji ze zúčastněných jednoho soutěžícího, jemuž gril na své vlastní náklady zašlu či osobně předám. 
P.S.: Vyhrazuji si právo na případné změny. Gril jsem pouze rozbalila pro kontrolu, za jeho stav a funkčnost neručím, stejně jako za služby doručovatele. Z uvedené fotografie soutěžíme pouze o gril, nikoliv o doplňující dárky z výhry.

Grilování zdar! :) Krásné léto a hodně štěstí vám přeje vaše milující a grilující


Máma v kuchyni 

Penízky z mletého masa plněné balkánským sýrem (vítězný recept)

Žádné komentáře:

Okomentovat